موارد معرفی شده در این سایت، یا توسط خود ارائه کنندگان یا بر اساس فرم های درخواست بررسی و درج گردیده، شما نیز میتوانید با معرفی و ثبت یا درخواست های خود به تکمیل هر چه سریع تر اطلاعات این مرجع کاربردی کمک کنید!
سوالات متداول
پاسخ سوالات خود را در اینجا بیابید یا از ما بپرسید
Pic-FAQ

مرجع آموزش ایران؟!

مرجع آموزش ایران پس از سال‌ها تحقیقات گسترده در صنعت آموزش، با هدف ارتقاء کیفیت آموزشی ایران کار خود را شروع کرده است و در این مسیر، هم به افراد علاقمند به یادگیری و هم به ارائه‌کنندگان آموزش و مدرسان کمک خواهدکرد.

 

هدف ما چیست؟!

هدف اصلی این مجموعه افزایش عملکرد و بهبود راندمان افرادی که آموزش می‌دهند و آموزش می‌بینند است و قرار است، هر فرد با توجه استعدادهای منحصربه‌فردش، بتواند آموزش‌های مورد نیاز خود را به بهترین شیوه ممکن دریافت کند.

مخاطبین ما چه کسانی هستند؟!

کلیه افرادی که در حیطه آموزش در حال فعالیت هستند، مخاطبین مرجع آموزش ایران هستند. این مجموعه افراد شامل: افراد علاقمند به یادگیری، مدرسان، موسسات و مجموعه‌های فعال در حیطه آموزش و… می‌شود.

 

سوالات پرتکرار کاربران

چگونگی ثبت و معرفی در قسمت نظرسنجی؟!

کافی است در قسمت نظرسنجی‌ها، "نظرسنجی صنعت آموزش کشور" را انتخاب کنید. پس از باز شدن فرم، بخش‌های مختلف فرم را که سوالاتی کلی در مورد آموزش‌ها مطرح می‌کند را با اطلاع خود پرکرده و سپس آن را ثبت کنید.

در نهایت در صورت تائید شدن صحت اطلاعات فرم، امتیاز نظرسنجی در پروفایل شما لحاظ می‌شود. این فرم را تنها یک بار می‌توانید پر کنید و در صورت تائید صحت آن، ۵۵۰ امتیاز کسب خواهید کرد. توجه نمایید در صورتی که برای مرجع آموزش ایران محرز شود که اطلاعات موجود در فرم، به صورت تصادفی وارد شده است، علاوه بر اینکه امتیاز آن را دریافت نمی‌کنید، مشمول جریمه نیز خواهید شد و از امتیازاتتان کسر می‌شود.

کافی است در قسمت نظرسنجی‌ها، گزینه "نظرسنجی و معرفی مدرسان و اساتید" را انتخاب کنید و پس از بازشدن‌فرم، بخش‌های مختلف فرم را که در مورد مدرسان سوالاتی مطرح شده است را تکمیل کرده و سپس آن را ثبت کنید.

در این فرم می‌بایست اطلاعات کامل و صحیحی در ارتباط با مدرسان آموزش‌های مختلف وارد کنید. توجه نمایید که اطلاعات وارد شده می‌بایست اطلاعات مدرسانی باشد که در فضای غیر آکادمیک (فضاهایی به غیر از مدارس و دانشگاه‌ها) تدریس می‌کنند.

این فرم را می‌توانید چندین بار با اطلاعات مدرسان متفاوت پر کنید و در هر مرحله ۳۵۰ امتیاز دریافت کنید. توجه داشته باشید که در صورت ارائه اطلاعات غلط در هر فرم، علاوه بر اینکه امتیاز آن را دریافت نمی‌کنید، مشمول جریمه نیز خواهید شد و از امتیازاتتان کسر می‌شود.

کافی است در قسمت نظرسنجی‌ها، فرم "نظرسنجی و معرفی مراکز و سایت‌های آموزشی" را انتخاب ‌کنید و پس از باز شدن فرم، بخش‌های مختلف فرم را که در مورد اطلاعات مختلف موسسات، مجموعه‌ها، آکادمی‌ها و سایت‌های آموزشی است را وارد کرده و در نهایت آن را ثبت ‌کنید.

شما می‌توانید این فرم را به هر تعدادی که می‌توانید با اطلاعات مجموعه‌های آموزشی که می‌شناسید، پر کرده و در هر مرحله ۲۵۰ امتیاز کسب کنید. البته در صورتی که پاسخ‌های شما توسط کارشناسان تائید شود، این امتیاز را دریافت خواهید کرد و در صورت ارائه اطلاعات غلط در هر فرم، علاوه بر اینکه امتیاز آن را دریافت نمی‌کنید، مشمول جریمه نیز خواهید شد و از امتیازاتتان کسر می‌شود.

کافی است در قسمت نظرسنجی‌ها، فرم "نظرسنجی و معرفی دوره‌های آموزشی" را انتخاب کنید و پس از باز شدن فرم، بخش‌های مختلف فرم را که در مورد دوره‌ها یا محصولات مختلف آموزشی است، به دقت با اطلاعات آن دوره‌های آموزشی تکمیل و سپس آن را ثبت کنید.

شما می‌توانید این فرم را به هر تعدادی که تمایل دارید با اطلاعات دوره‌های آموزشی مختلف تکمیل کرده و برای ثبت هر دوره ۴۵۰ امتیاز دریافت کنید. توجه نمایید در صورت ارائه اطلاعات غلط در هر فرم، علاوه بر اینکه امتیاز آن را دریافت نمی‌کنید، مشمول جریمه نیز خواهید شد و از امتیازاتتان کسر می‌شود.

سوالات پرتکرار کاربران

در مورد بورسیه آموزشی

بزرگترین
بورسیه آموزشی
در کشور
سوالات متداول 1
سعی کن جا نمونی!!!

بورسیه آموزشی در واقع کمک هزینه‌ای است که مرجع آموزش ایران برای افراد برنده درنظرگرفته است تا هر آموزشی که درنظردارند را انتخاب کنند تا برایشان تهیه شود.

این بورسیه فرصت مناسبی برای همه افراد علاقمند به یادگیریست، چراکه می‌توانند، دوره‌ای که مدت‌ها درنظرداشته‌اند تا در فرصتی مناسب در آن شرکت کنند، بدست آورند.

شرکت در این برنامه هیچ هزینه‌ای ندارد و به صورت رایگان می‌توانید با پرکردن فرم درخواست بورسیه، برای دریافت بورسیه آموزشی اقدام کنید.

چه چیزی از این بهتر که بدون صرف هیچ هزینه‌ای، می‌توانید این فرصت را داشته باشید که برنده بورسیه آموزشی شوید و هر آموزشی که دوست دارید را بدست آورید و مهارت‌هایتان را افزایش دهید!

در نهایت دو دسته ۱۵ نفری از افراد (در مجموع ۳۰ نفر) بورسیه آموزشی دریافت خواهند کرد.

 

دسته اول افرادی هستند که بیشترین امتیازها را کسب کرده‌اند و به ۱۵ نفر برتر جدول امتیازات، با توجه به جوایز اعلام شده، بورسیه آموزشی تعلق خواهد گرفت.

 

دسته دوم افرادی هستند که در مرحله قبل نتوانسته‌اند جزء ۱۵ امتیاز برتر باشند و بین این افراد با در نظر گرفتن تعداد شانس‌هایشان، قرعه‌کشی زنده انجام می‌شود و ۱۵ نفر برگزیده خواهند شد.

 

توجه کنید که در این مرحله فردی که تعداد شانسش ۸ هست، دوبرابر فردی که تعداد شانسش ۴ است، شانس برنده شدن دارد.

در نهایت برای تمامی افراد شرکت‌کننده در ثبت درخواست بورسیه، برنامه ویژه‌ای داریم!

آموزش‌هایی (آموزشی) که انتخاب می‌کنید باید با پاسخ‌هایی که در فرم بورسیه نوشته‌اید یا علامت زده‌اید، هماهنگ باشد و با این شرط می‌توانید از هر سایت، آموزشگاه یا آکادمی ایرانی، آموزش مدنظرتان را انتخاب کنید، ولی توجه کنید که حداکثر ۳ آموزش (دوره، ورکشاپ و..) ایرانی می‌توانید انتخاب کنید.

 

در ضمن مرکز آموزش ایران تا سقف بورسیه‌ای که برنده شده‌اید، برای هزینه دوره (‌های) انتخابیتان متقبل می‌شود و در صورت بیشتر شدن هزینه دوره (های) شما از بورسیه‌تان، مابقی را می‌بایست خودتان متقبل شوید!

خیر. هیچ محدودیتی برای کسب امتیاز وجود ندارد و شما می‌توانید برای برنده شدن، هر چقدر که می‌توانید امتیازتان را افزایش دهید!

روش‌های افزایش امتیاز به طور خلاصه در مقابل آمده است و به طور مفصل می‌توانید این اطلاعات را در صفحه "راهنمایی کسب بورسیه" ببینید.

خیر. نظرات شما و هرآنچه که در فرم ها برای مرجع آموزش ایران می‌نویسید، محرمانه است و صرفا جنبه آماری داره و در جایی با نام شما ثبت نمی‌شود.

هر موردی که قرار باشد با نام شما در جایی ثبت شود، اطلاع‌رسانی می‌شود.

نام ۱۵ نفر برتر که بیشترین امتیازات را دارند، در صفحه اول سایت و همچنین در جدول امتیازات خود خواهید دید و وقتی زمان ثبت درخواست به پایان برسد، جدول ثابت می‌شود.

 

زمان قرعه‌کشی متعاقباً اعلام می‌گردد و قرعه‌کشی در برنامه‌ای به صورت زنده برگذار خواهدشد.

 

نتایج قرعه‌کشی را در صفحه اصلی سایت قرار می‌دهیم و درنهایت از افراد برنده دعوت می‌کنیم تا در همایشی حاضر شوند و بورسیه آموزشی خود را دریافت نمایند.

بله! این بورسیه آموزشی مشمول انواع مختلف آموزش‌ها، از هر نوعی است.

خیر. این بورسیه تنها شامل آموزش‌ها، دوره‌ها، ورکشاپ‌ها و انواع دیگر آموزش‌هایی است که در ایران ارائه می‌شوند.

شما می‌توانید سوالاتی که پاسخ داده نشده‌اند را در اینجا مطرح کنید
و پاسخ سوالات خود و دیگران را نیز مشاهده کنید!
۱ Comment
  1. با تشکر از خدمات خوبتان

Leave a reply

مرجع آموزش ایران
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0