موارد معرفی شده در این سایت، یا توسط خود ارائه کنندگان یا بر اساس فرم های درخواست بررسی و درج گردیده، شما نیز میتوانید با معرفی و ثبت یا درخواست های خود به تکمیل هر چه سریع تر اطلاعات این مرجع کاربردی کمک کنید!
0002
0001
0003
0004
0006

راهنمای کسب بورسیه آموزشی

به همراه آموزش روش‌هایی برای افزایش امتیاز و شانس برنده شدن!
How-To
راهنمای کسب بورسیه آموزشی 1
راهنمای کسب بورسیه آموزشی 2
awards

۱۵ نفر اول در جدول امتیازات

افراد متقاضی بورسیه آموزشی، می‌توانند برای کسب بورسیه، امتیاز خود را افزایش دهند.

روشهای مختلفی برای افزایش امتیاز وجود دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

شما می‌توانید امتیاز خود را به هر میزان که می‌خواهید افزایش‌ دهید و در پروفایلتان، میزان امتیاز خود را مشاهده کنید. همچنین در صفحه امتیازات (لیدربورد) می‌توانید امتیاز ۱۵ نفر اول را ببینید و برای کسب آن جایگاه تلاش کنید. روش‌های کسب امتیاز را می‌توانید در ادامه به طور کامل ببینید.

با کسب هر ۵۰۰ امتیاز، ۱ شانس قرعه‌کشی نیز بدست خواهید آورد.

۱۵ نفری که در این رقابت بیشترین امتیازات را کسب کنند، در گروه “برندگان با بالاترین امتیاز” به شرح زیر برنده بورسیه مرجع آموزش ایران می شوند:

*  نفر اول – برنده بورسیه آموزشی تا مبلغ ۱۰ میلیون تومان

*  نفر دوم و سوم – برنده بورسیه آموزشی تا مبلغ ۷ میلیون تومان

*  نفر چهارم تا ششم – برنده بورسیه آموزشی تا مبلغ ۵ میلیون تومان

*  نفر هفتم تا دهم – برنده بورسیه آموزشی تا مبلغ ۳ میلیون تومان

*  نفر یازدهم تا پانزدهم – برنده بورسیه آموزشی تا مبلغ ۱ میلیون تومان

 

درنهایت با برندگان برای دریافت بورسیه خود، هماهنگی‌های لازم انجام شده و در طی همایشی، بورسیه آموزشی برندگان تقدیمشان می‌گردد.

۱۵ نفر خوش‌شانس در قرعه‌کشی

بعد از مشخص شدن ۱۵ نفر با بیشترین امتیاز، بین بقیه افراد در یک برنامه زنده قرعه‌کشی انجام ‌می‌شود.

در این مرحله تعداد شانس‌هایتان که در پروفایل شما نمایان است، تاثیرگذار خواهد بود!

برای افزایش شانس خود می‌بایست از طریق روش‌های افزایش شانس و افزایش امتیاز که در ادامه آمده است، تعداد شانس‌هایتان را افزایش دهید (هر ۵۰۰ امتیاز = ۱ شانس).

نام شما به تعداد شانس‌هایتان در قرعه‌کشی قرارمی گیرد و برای مثال فردی که عدد شانسش ۱۰ است، ۲برابر فردی که عدد شانسش ۵ است، احتمال برنده‌شدنش در قرعه کشی، وجود دارد.

در این مرحله ۱۵ نفر با جوایز زیر برگزیده می‌شوند:

*  نفر اول – برنده بورسیه آموزشی تا مبلغ ۱۰ میلیون تومان

*  نفر دوم و سوم – برنده بورسیه آموزشی تا مبلغ ۷ میلیون تومان

*  نفر چهارم تا ششم – برنده بورسیه آموزشی تا مبلغ ۵ میلیون تومان

*  نفر هفتم تا دهم – برنده بورسیه آموزشی تا مبلغ ۳ میلیون تومان

*  نفر یازدهم تا پانزدهم – برنده بورسیه آموزشی تا مبلغ ۱ میلیون تومان


درنهایت با برندگان برای دریافت بورسیه خود، هماهنگی‌های لازم انجام شده و در طی همایشی، بورسیه آموزشی برندگان تقدیمشان می‌گردد.

بعد از مشخص شدن برنده‌ها، برنامه تمام نمی‌شود...

پس از مشخص شدن ۳۰ نفر برنده، هنوز برنامه تمام نشده است! برای تمامی افراد شرکت‌کننده در ثبت بورسیه آموزشی، برنامه ویژه‌ای داریم که شرکت‌کنندگان را سورپرایز خواهد کرد!!

راهنمای کسب بورسیه آموزشی 3

روش‌های افزایش امتیاز و شانس!

در ابتدا بهتر است بدانید که:
در این وبسایت با استفاده از هوش مصنوعی و پیشرفته‌ترین سیستم ارزشیابی عملکرد،

راهنمای کسب بورسیه آموزشی 4

تمام فعالیت شما، برایتان امتیاز مثبت و منفی درنظر گرفته می‌شود!

راهنمای کسب بورسیه آموزشی 5
راهنمای کسب بورسیه آموزشی 6

برخی از روش‌های امتیاز‌‌‌گیری

با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید امتیاز و شانس خود را افزایش دهید. 

توجه داشته باشید که افزایش امتیاز شما به افزایش شانس شما نیز منجر می‌شود؛

به صورت هوشمندانه تقریبا با کسب هر ۵۰۰ تا ۶۰۰ امتیاز، ۱ شانس به تعداد شانس‌های شما اضافه می‌شود.

با ثبت‌نام در بورسیه و پرکردن فیلدهای آن با اطلاعات صحیح، می‌توانید ۹۵۰ امتیاز بدست آورید. (برای کسب این امتیاز، تائید صحت اطلاعات وارد شده در فرم، لازم است و این اطلاعات توسط کارشناسان ما بررسی می‌شوند). پس از تکمیل فرم، پیام تائیدی به ایمیل شما فرستاده می‌شود، با کلیک بر روی گزینه “لینک ورود به بخش بورسیه آموزشی” و وارد شدن به سایت با نام کاربری و رمز عبورتان، ۱۵۰ امتیاز دیگر کسب خواهید کرد.

در روند ثبت‌نام برای بورسیه آموزشی، شما می‌توانید اطلاعات ۱، ۲ یا ۳ دوره آموزشی را وارد کنید. برای ثبت هر کدام از دوره‌های آموزشی دوم و سوم، ۱ شانس دیگر دریافت خواهید کرد.

با تکمیل فرم نظرسنجی صنعت آموزش کشور با اطلاعات صحیح، می‌توانید ۵۵۰ امتیاز و ۱ شانس دیگر بدست آورید. این فرم نظرسنجی را تنها ۱ بار می‌توانید پرکنید. توجه نمایید که در صورت محرز شدن انتخاب تصادفی گزینه‌ها، توسط سیستم هوش مصنوعی سایت، علاوه بر اینکه این امتیاز به شما تعلق نمی‌گیرد، امتیاز منفی نیز برای شما محاسبه خواهد شد.

شما می‌توانید با معرفی هر موسسه، سایت، آکادمی و مجموعه آموزشی که می‌شناسید، ۲۵۰ امتیاز کسب کنید. توجه نمایید که اطلاعات وارد شده در فرم‌ معرفی موسسات، می‌بایست صحیح باشند. در صورت محرز شدن ارائه اطلاعات غلط برای کارشناسان سایت، علاوه بر اینکه این امتیاز به شما تعلق نمی‌گیرد، امتیاز منفی نیز برای شما محاسبه خواهد شد.

شما می‌توانید با هر بار تکمیل فرم معرفی اساتید و مدرسان، ۳۵۰ امتیاز کسب کنید. توجه داشته باشید که معرفی اساتید و مدرسان، تنها به مدرسانی محدود می‌شود که در فضایی به غیر از محیط‌های آکادمیک (مدرسه و دانشگاه) مبحث خاصی را تدریس می‌کنند. این مدرسان می‌بایست آموزش‌های خود را یا در سایتی ارائه کنند که توسط عموم، قابل تهیه کردن باشد و یا در موسسه، آکادمی یا مجموعه آموزشی در حال تدریس باشند.
توجه نمایید که در صورت محرز شدن ارائه اطلاعات غلط یا غیرقابل‌پیگیری برای کارشناسان سایت، علاوه بر اینکه این امتیاز به شما تعلق نمی‌گیرد، امتیاز منفی نیز برای شما محاسبه خواهد شد.

شما می‌توانید با هر بار تکمیل فرم معرفی دوره‌های آموزشی، ۴۵۰ امتیاز بدست آورید. اطلاعاتی که در مورد دوره‌های آموزشی در فرم می‌نویسید، باید کاملا درست باشد و در حال حاضر این دوره آموزشی در سایت یا مجموعه‌ای ارائه شود (دوره غیر فعال نشده باشد).

توجه نمایید که در صورت محرز شدن ارائه اطلاعات غلط یا غیرقابل پیگیری، برای کارشناسان سایت، علاوه بر اینکه این امتیاز به شما تعلق نمی‌گیرد، امتیاز منفی نیز برای شما محاسبه خواهد شد.

شما می‌توانید دوستان و آشنایانتان را به این مسابقه دعوت کنید و از این راه ۷۵ امتیاز بدست آورید. برای این کار کافی است از طریق پنل بورسیه خود، قسمت “لینک اختصاصی شما”، لینک مخصوص به خود را دریافت کنید و آن را برای تمامی دوستان و آشنایانتان ارسال کنید و از آنان بخواهید که لینکی که برایشان فرستاده‌اید را باز کرده و از سایت مرجع آموزش ایران بازدید کنند.

اگر دوستانتان بر روی لینکی که شما برایشان فرستاده‌اید کلیک کنند و از سایت بازدید کنند، ۷۵ امتیاز به ازای هر نفر، برای شما محاسبه خواهد شد.

شما می‌توانید از دوستان خود دعوت کنید که در این مسابقه شرکت کنند. برای این کار کافی است از طریق پنل بورسیه خود، قسمت “لینک اختصاصی شما”، لینک مخصوص به خود را دریافت کنید و آن را برای دوستان و آشنایانتان، ارسال کنید و از آن‌ها بخواهید که درخواست دوره آموزشی مدنظر خود را ثبت کنند. با ثبت  درخواست بورسیه هر یک از افرادی که توسط لینک شما به این سایت راه‌یافته‌اند، شما ۷۵۰ امتیاز + ۱ شانس دریافت خواهیدکرد.
توجه نمایید که درخواست افراد معرفی شده توسط شما می‌بایست تکمیل و تائید شود تا این امتیاز برای شما لحاظ شود. در صورتی که برای کارشناسان سایت محرز شود، درخواست‌ها صرفاٌ جهت دریافت امتیاز با اطلاعات غلط یا با بی‌دقتی پر شده است، امتیاز منفی برای شما لحاظ خواهدشد.

شما می‌توانید با تکمیل اطلاعات خود در پروفایلتان، ۶۰۰ امتیاز بدست آوردید. به این منظور می‌بایست تمامی اطلاعات لازم را بادقت و به درستی در پروفایل خود درج کنید. برای درج اطلاعات در پروفایلتان کافی است به پروفایل خود مراجعه کرده و در قسمت ویرایش پروفایل، اطلاعاتتان را وارد کنید.

توجه داشته باشید که در صورت محرز شدن وارد کردن اطلاعات غلط در پروفایلتان، علاوه بر اینکه این امتیاز برای شما محسوب نمی‌شود، امتیاز منفی برای شما لحاظ خواهدشد.

شما می‌توانید با قرار دادن عکس خود در پروفایل کاربریتان، ۴۰۰ امتیاز بدست آورید. توجه نمایید که عکس قرارداده‌شده در پروفایلتان، می‌بایست عکس خودتان باشد.

در صورتی که از تصاویر ناشایست برای آواتار خود استفاده کنید، پروفایل شما مسدود شده و نام شما از افراد متقاضی بورسیه آموزشی، حذف خواهدشد.

در برخی از قسمت‌های پروفایل یا بخش‌های مختلف سایت، مواردی برای بدست‌ آوردن امتیاز قرار داده شده است که افراد کنجکاو و دقیق می‌توانند این امتیازها را پیدا کرده و آن ها را بدست آورند.

برای این کار کافی است تمام قسمت‌های سایت و پروفایل خود را به دقت ببینید!

اگر هنوز ثبت‌نام نکرده‌اید!

همین الان برای بورسیه آموزشی ثبت‌نام کنید و ۱۱۰۰ امتیاز
و ۲ شانس برنده شدن در قرعه‌کشی، دریافت کنید!

این صفحات نیز می‌توانند
به شما کمک کنند!

بزرگترین بورسیه آموزشی کشور

بزرگ‌ترین بورسیه آموزشی کشور به ارزش بیش از ۱۱۰ میلیون تومان ...

پنل بورسیه

پَنل بورسیه دستاوردهای شما و نمایش موقعیت شما در میان شرکت‌کنندگان ...
مرجع آموزش ایران
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0