موارد معرفی شده در این سایت، یا توسط خود ارائه کنندگان یا بر اساس فرم های درخواست بررسی و درج گردیده، شما نیز میتوانید با معرفی و ثبت یا درخواست های خود به تکمیل هر چه سریع تر اطلاعات این مرجع کاربردی کمک کنید!

محمد حسینی

معامله گر و تحلیل گر بازارهای مالی
فارغ التحصیل رشته مکانیک و در حال حاضر دانشجوی دکتری در رشته مدیریت استراتژیک کسب و کار در دانشگاه شهید بهشتی تهران که از سال 89 فعالیت خود در زمینه بازارهای مالی را شروع کرده و بسیاری از دوره های مطرح و معتبر داخلی و بین المللی مربوط به بازار های مالی را شرکت کرده است. اکثر معاملات او در بازارهای مالی بر اساس تحلیل تکنیکال هست و عضو فدراسیون بین المللی تحلیلگران تکنیکال و دارای معتبرترین مدرک حرفه ای بین المللی در حوزه تحلیل تکنیکال (تحلیلگر تکنیکال مالی خبره) است.

  • همه
  • مورد علاقه
  • محبوب
  • بیشترین امتیاز
  • منقضی شده
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 0
افزودن برای مقایسه
این دوره یک دوره جامع در مورد سرمایه گذاری می باشد. در این آموزش یاد می گیریم که به راحتی بازارها و اقتصاد را تحلیل و آنالیز کرده، سهم هر بازار را شناسایی و در نهایت ریسک معاملات را کاهش دهیم. اگر خواستار سود بالا، سبدهای مختلف در بازارهای مالی و بهترین تحلیل ها از بازار هستید می توانید در این دوره شرکت کنید.
2,380,000 تومان
خرید محصول
آکادمی (ارائه‌کننده): حسینی فایننس
به لیست دلخواه اضافه شداز لیست دلخواه حذف شد 0
افزودن برای مقایسه
حتما این روزها نام ارزهای دیجیتال مرتبا به گوش شما می رسد. در این آموزش سعی شده در مورد همه مفاهیم و اصول صفر تا صد ارزهای دیجیتال صحبت شود تا افرادی که علاقه مند هستند از طریق استخراج ارزهای دیجیتال کسب درآمد داشته باشند به پاسخ تمام پرسش های خود در این زمینه برسند. سطح این آموزش در حد پیشرفته است.
3,580,000 تومان
خرید محصول
آکادمی (ارائه‌کننده): حسینی فایننس
نمایش بیشتر
مرجع آموزش ایران
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0