موارد معرفی شده در این سایت، یا توسط خود ارائه کنندگان یا بر اساس فرم های درخواست بررسی و درج گردیده، شما نیز میتوانید با معرفی و ثبت یا درخواست های خود به تکمیل هر چه سریع تر اطلاعات این مرجع کاربردی کمک کنید!

مریم مبارکی

سلام من مریم مبارکی هستم

حوزه ی اصلی علاقه و تمرکز من، ارتباطات غیرکلامی هستش(Nonverbal communication) و در این زمینه تحقیق میکنم

من در پیج اینستاگرامم به آدرس maryammobaraki.ir و یوتیوب، تولید محتوای رایگان برای علاقه مندان به فن بیان و زبان بدن میکنم.
ـ نویسنده ی کتاب مطالعه در حد بنز
ـ محقق و سخنران در زمینه مهارت های ارتباطی

ـ برگزار کننده ی دوره های فن بیان و زبان بدن

ـ مشاور و مربی فن بیان و زبان بدن بسیاری از یوتیوبرها و اینستاگرامر ها

افتخار همکاری و سخنرانی در مجموعه های آموزشی بزرگی مثل بیشترازیک، ماهان تیموری، تاک تیک، شاداب شو، دانشو و… رو داشتم و رسالت من در زندگی شغلی ام اینه که به افراد کمک کنم، تاثیرگذاری خودشون رو در جمع ها و در ارتباطاتشون افزایش بدن و فردی الهام بخش و کاریزماتیک باشن.

Categories
  • All
  • Favorite
  • Popular
  • Most rated
  • Expired
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
اثرگذاری در جمع و جذب کردن دیگران به خود یکی از مهارت های ارتباطی است. اگر دوست دارید که دیگران به شما احترام بیشتری بگذارند و اثرگذاری بیشتری داشته باشید، می توانید این محصول را تهیه کنید تا با راه های جذابیت و نحوه جذب کردن دیگران و همچنین با جذابیت در بیان آشنا شوید.
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
زبان بدن بخش مهمی از ارتباطات غیر کلامی محسوب می شود. اگر با زبان بدن آشنا باشید می توانید از روی حالات صورت مخاطبتان منظور او را متوجه شوید. شناخت زبان بدن برای همه افرادی که با مردم در ارتباط هستند ضروری است. با این دوره آموزشی شما می توانید زبان بدن و ارتباطات غیر کلامی خود را تقویت کنید و با ابزارها و مهارت های ارتباطی آشنا شوید.
120,000 تومان
Editor choice
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
این دوره دقیقاً برای این تهیه شده که از این به بعد سخنرانی نه تنها برای شما امری ناخوش‌آیند نباشد، بلکه یک اتفاق جالب و ارزشمند و بسیار مفید به حساب بیاید. اتفاقی که باعث شود دربسیاری از موارد با ارائه حرفه‌ای توانمندی‌های خود، فرصت‌های فوق‌العاده‌ای را کسب کنید...
1,170,000 تومان
Show next
مرجع آموزش ایران
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0